eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PoznańInżynier Systemów Sklepowych

Kto szuka:

Chata Polska S.A.

Stanowisko:

Inżynier Systemów Sklepowych

Lokalizacja:

Poznań, ul. Zwierzchowskiego 25

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania to:
  • Utrzymanie oraz optymalizacja systemów informatycznych w sklepie, biurze i magazynie.
  • Instalacja oraz konfiguracja nowych rozwiązań sprzętowych i systemów, w tym systemów kasowych i urządzeń sieciowych.
  • Przeglądy techniczne sprzętu.
  • Aktywny udział w rozwoju i modyfikacji systemów informatycznych.
  • Dokumentacja wykonanych działań i implementacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doskonała znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux.
  • Znajomość sprzętu teleinformatycznego i zagadnień sieciowych.
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Samochód służbowy, komputer, telefon.
  • Swobodny dress code.
  • Możliwość rozwoju i awansu.
  • Kartę Medicover Sport dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Rabatową kartę zakupową do sklepów własnych Chaty Polskiej,
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie na życie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Chata Polska S.A.

branże: Informatyka / Telekomunikacja

W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...