eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PoznańKasjer / Kasjerka

Kto szuka:

Chata Polska S.A.

Stanowisko:

Kasjer / Kasjerka

Lokalizacja:

Poznań, ul. Wojska Polskiego 8

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Obsługa kasy fiskalnej sklepu
  • Dbałość o uzupełnienie towaru na półkach sklepowych
  • Obsługa klientów
  • Utrzymanie porządku

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany (6-21:30) oraz w wybrane weekendy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub zlecenie
  • Możliwość awansu
  • Ubezpieczenie
  • Pakiet sportowy
  • Rabatową kartę zakupową

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Chata Polska S.A.

branże: Sprzedaż

O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...