PracaOferty pracyInżynier budowy – branża elektryczna lub konstrukcyjno – budowlana

Kto szuka:

NES Fircroft

Inżynier budowy – branża elektryczna lub konstrukcyjno – budowlana

Lokalizacja:

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Budowa wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych dla Generalnego Wykonawcy
  • Prowadzenie, nadzorowanie i koordynacja robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami, sztuką budowlaną i zasadami BHP
  • Nadzór prac firm podwykonawczych,
  • Kontrola budżetu oraz rozliczanie prowadzonych robót
  • Zarządzanie podległym zespołem

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo, elektroenergetyka lub kierunki pokrewne
  • Doświadczenie w budownictwie przemysłowym (farmy wiatrowe, farmy fotowoltaiczne lub inne gałęzie budownictwa przemysłowego) będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w delegacji (5 dni w tygodniu, samochód służbowy i zakwaterowanie zapewnione)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Brukarz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Opiekun Pacjenta Stomatologii

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: NES Fircroft

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.