eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KrakówOpiekun Pacjenta Stomatologii

Kto szuka:

Medicover Stomatologia

Stanowisko:

Opiekun Pacjenta Stomatologii

Lokalizacja:

Kraków, al. Gen. T. Bora Komorowskiego 25B​

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołącz do nas jeśli:
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (30% pacjentów).
  • masz doświadczenie w koordynowaniu zadań i grafików.
  • posiadasz umiejętności sprzedażowe.
  • dobrze znasz MS Office (Word, Excel, Outlook).
  • umiesz organizować sobie pracę i ustalać priorytety.
  • masz doskonałe umiejętności interpersonalne.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twoje zadania:
  • zapewnianie wysokiej jakości obsługi i spełnianie potrzeb pacjentów,
  • koordynowanie planów leczenia i grafików,
  • przedstawianie warunków opieki i wyjaśnianie procesu leczenia,
  • sprzedaż usług dostosowanych do pacjentów,
  • edukacja pacjentów o leczeniu i dbaniu o zdrowie jamy ustnej.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie na pełen lub 3/4 etatu,
  • Codzienne wsparcie zespołu, w którym panuje przyjazna atmosfera i wzajemna pomoc.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, które wyróżni Twoje CV w przyszłości.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, zapewniającą szybki dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej.
  • Darmowe wejście na siłownię dwa razy w tygodniu, aby dbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną.
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits, z biletami do kina, teatru, karnety sportowe itp. w korzystnych cenach
  • Grupowe ubezpieczenie NNW, abyś czuł się bezpiecznie podczas wykonywania swoich obowiązków.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Medicover Stomatologia

branże: Sprzedaż

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...