eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WejherowoPolicjant

Kto szuka:

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku

Stanowisko:

Policjant

Lokalizacja:

Wejherowo

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków
  • Wykonywanie ustawowych zadań realizowanych przez Policję

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Obywatel Polski
  • Nieposzlakowana opinia
  • Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Co najmniej średnie wykształcenie
  • Zdolność fizyczna i psychiczna do służby w formacjach uzbrojonych
  • Gotowość do podporządkowania się szczególnej dyscyplinie służbowej
  • Danie rękojmi zachowania tajemnicy zgodnie z wymogami określonymi w przepisach o ochronie informacji niejawnych

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Nagroda roczna tzw. trzynastka
  • Nagrody jubileuszowe
  • Równoważnik za umundurowanie
  • Coroczne dofinansowanie do wypoczynku policjanta uzależnione od liczby członków rodziny
  • Zwrot kosztów dojazdu z miejsca zamieszkania do miejsca pełnienia służby
  • Coroczny płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 26 dni roboczych
  • Płatne nadgodziny
  • Zasiłek na zagospodarowanie przysługujący w związku z mianowaniem na policjanta w służbie stałej w wysokości jednomiesięcznego uposażenia zasadniczego – tzw. czternastka
  • Możliwość przejścia na emeryturę po 25 latach służby

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-04

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku

branże: Administracja publiczna

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Coraz poważniej podchodzimy do świadomego planowania urlopu. Zdaniem ekspertów z firmy Quercus jest to związane z przykładaniem coraz większej wagi do work-life balance, ale także jest efektem działań pracodawców, takich jak wypłata ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

Pracodawcy coraz częściej inwestują w pakiety świadczeń pozapłacowych, chcąc wyróżnić się na rynku. Czy jednak te inwestycje zawsze odpowiadają na realne potrzeby pracowników? Jak wynika z najnowszego raportu Aplikuj.pl "Jak ...