PracaOferty pracy Warszawa › Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Wdrożeń Innowacji w Przedsiębiorstwach

Kto szuka:

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Wdrożeń Innowacji w Przedsiębiorstwach

Numer referencyjny:

SS/GS/DWI/06/24

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania:
  • obsługa zawartych umów o dofinansowanie;
  • weryfikacja wniosków o płatność;
  • weryfikacja wniosków o aneks;
  • sprawozdawczość, w tym monitorowanie trwałość w ramach Programu „Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje”, Norweski Mechanizm Finansowy.

Po zakończeniu zadań związanych z obsługą ww. Programu wykonywanie tych obowiązków w działaniu 1.1 FENG, Ścieżka SMART.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy (wymagania konieczne):
  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w instytucji wdrażającej/pośredniczącej/zarządzającej lub jednostce wspierającej rozwój przedsiębiorczości (min. 2 lata dla Starszego Specjalisty oraz min. 3 lata dla Głównego Specjalisty lub doświadczenie zawodowe w pracy w innej branży, w szczególności w branży finansów, bankowości lub technologicznej (min. 5 lat dla Starszego Specjalisty oraz min. 6 lat dla Głównego Specjalisty);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • umiejętność współpracy w zespole i dobrej organizacji pracy;
  • komunikatywność.
Dodatkowo (wymagania pożądane):
  • doświadczenie we wdrażaniu programów finansowanych ze środków publicznych, w szczególności EOG lub europejskich;
  • znajomość uregulowań prawnych i zasad związanych z wdrażaniem programów wsparcia;
  • znajomość uregulowań prawnych w zakresie udzielania pomocy publicznej, w zakresie prawa gospodarczego, prawa finansów publicznych.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

branże: Bankowość / Leasing