PracaOferty pracy WarszawaStarszy Kontroler Kosztów Projektu/Produkcji

Kto szuka:

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Starszy Kontroler Kosztów Projektu/Produkcji

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy Cost Controllera! To idealna rola dla osób, które świetnie radzą sobie z kontrolą kosztów i chcą pracować w dynamicznym środowisku budowlanym. Jeśli jesteś osobą, która lubi analizować budżety, prognozować wydatki oraz mieć realny wpływ na efektywność i rentowność projektów, dołącz do naszego zespołu i wspieraj nas w realizacji ambitnych przedsięwzięć!

Twój zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za kontrolę kosztów związaną z projektem.
  • Udział w naradach z klientem na temat wszystkich zagadnień związanych z finansami projektu.
  • Organizacja pracy i wsparcie zespołu w sprawach finansowych, kontrolnych i administracyjnych.
  • Nadzór i przygotowanie cotygodniowych, miesięcznych i kwartalnych raportów dla zarządu dotyczących kwestii finansowych takich jak budżety, prognozy, planowanie i analizy odchyleń.
  • Raportowanie i ścisła współpraca z zarządem projektu i CFO Aldesa Polska.
  • Wsparcie Kierownika Projektu oraz Dyrektora Projektu we wszystkich kwestiach finansowych.
  • Nadzór i kontrola wewnętrznych i zewnętrznych dokumentów finansowych, tj. raportów postępu, zestawień ofertowych dla podwykonawców i kontraktów dostaw, rozliczeń sprzedaży z klientem.
  • Prowadzenie i organizacja niezbędnych spotkań prognozowych z zespołem i zarządem projektu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewnych.
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zasad zarządzania finansami w projektach budowlanych.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i analizie budżetów oraz prognoz finansowych.
  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania zespołem.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
  • Znajomość programów finansowo-księgowych i systemów ERP będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • Praca na prestiżowym projekcie w międzynarodowym środowisku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji,
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed,
  • Ubezpieczanie na życie,
  • Kartę MultiSport Plus,
  • Możliwość rozwoju zawodowego u boku doświadczonych specjalistów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Aldesa Polska Services Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...