PracaOferty pracy Gorzów WielkopolskiOpiekunka do pana w wieku 77 lat z 98630 Römhild

Kto szuka:

Avanti Medic

Stanowisko:

Opiekunka do pana w wieku 77 lat z 98630 Römhild

Lokalizacja:

Gorzów Wielkopolski

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Pan Erich, 77 lat,  mieszka w Römhild, 98630.

Pan Erich  zamieszkuje wraz z żoną -  Anneliese, w domu jednorodzinnym z dużym ogrodem. Senior wymaga pomocy w utrzymaniu  higieny ciała oraz ubieraniu. Lubi spacery, dlatego zadaniem opiekunki będzie towarzyszenie mu na nich. Żona gdy ma gorsze dni potrzebuje również wsparcia w czynnościach życia codziennego.  Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego oraz towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.
Dla opiekunki jest przeznaczony pokój oraz osobna łazienka.   Pan Erich cierpi na demencję (początkowe stadium ), cukrzycę, nadciśnienie oraz osłabienie mięśniowe. Jest mobilny przy rolatorze. Po wstawieniu protezy biodra jest jeszcze troszkę ograniczony ruchowo.

Wymagania stawiane pracownikowi:

 Opiekunka
Język niemiecki na poziomie 2/3
Wymagane prawo jazdy.
Osoba niepaląca

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Avanti Medic

branże: Inne / Pozostałe

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...