PracaOferty pracy Warszawa › Redaktor Naczelny - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Redaktor Naczelny - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Redaktor NaczelnyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za kreację merytoryczną i artystyczną strony
  • Tworzenie i realizacja strategii rozwoju serwisu wdrożenie nowych formatów video, cyklów poradnikowych itp.
  • Codzienne zarządzanie procesem powstaniem portalu, w tym nadzór merytoryczny nad treścią
  • Motywowanie i angażowanie podległego zespołu
  • Ścisła kooperacja z zespołem marketingowym i contentowym
  • Współpraca z agencjami
  • Odpowiedzialność za budżet i wyniki serwisu
  • Pisanie tekstów własnych

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku decyzyjnym w dużej redakcji online
  • Szeroka wiedza i kontakty dotycząca wydawania treści online, video, news
  • Doświadczenie i wysokie kompetencje w zarządzaniu zespołem redakcyjnym
  • Dojrzałość emocjonalna i menedżerska
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów
  • Pracę po stronie lidera w branży
  • Dużą samodzielność i wpływ na strategię serwisu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-18

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Marketing / Reklama / PR