PracaOferty pracy Warszawa › Inżynier / Specjalista działu gwarancji

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Inżynier / Specjalista działu gwarancji

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych zrealizowanych inwestycji zgodnie z wymaganym czasem reakcji;
  • Weryfikacja zasadności zgłoszonych usterek oraz przydział wg odpowiedzialności na podwykonawców;
  • Prowadzenie korespondencji oraz konsultacje telefoniczne z inwestorami oraz podwykonawcami;
  • Organizowanie wizji lokalnych z podwykonawcami i administracją budynku;
  • Współpraca z kierownikami budów i robót danych inwestycji;
  • Współpraca z siecią serwisantów zewnętrznych/podwykonawców;
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji serwisowej i usterkowej potwierdzającej jakość i terminowość usuwania usterek oraz wykonania serwisów;
  • Organizowanie zastępczego wykonawstwa zgłoszonych usterek oraz prowadzenie roszczeń względem podwykonawców;
  • Uczestniczenie w przeglądach gwarancyjnych;
  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym usuwaniem zgłoszonych usterek;
  • Prowadzenie harmonogramu serwisowego oraz rejestru usterek;
  • Raportowanie na potrzeby przełożonych i Zarządu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego – Budownictwo lub pokrewne,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie budownictwa kubaturowego,
  • Umiejętność ustalania przyczyn występowania usterek i szacowanie kosztów ich usunięcia;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu, decyzyjność;
  • Otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych,
  • Umowa o pracę lub B2B,
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju,
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale,
  • Dofinansowanie do nauki języków
  • Komputer, telefon.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura