PracaOferty pracy Warszawa › Doradca serwisu ds. blacharsko-lakierniczych i likwidacji szkód

Kto szuka:

Auto Fus Group sp. J.

Doradca serwisu ds. blacharsko-lakierniczych i likwidacji szkód

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • prowadzenie serwisu według przyjętych standardów marki Premium,
  • profesjonalna obsługa Klienta,
  • realizacja założonych planów,
  • współudział w tworzeniu strategii firmy,
  • dbałość o wizerunek serwisu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • znajomość branży motoryzacyjnej,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość standardów obsługi Klienta biznesowego,
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • prawo jazdy kat. B, znajomość pakietu Office, obsługa urządzeń biurowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziana).

Firma oferuje:

Oferujemy
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wynik,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Auto Fus Group,
  • pakiet opieki medycznej,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kartę sportową,
  • dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Auto Fus Group sp. J.

branże: Inne / Pozostałe