PracaOferty pracy Zawadówka › Specjalista ds. technicznych w Zespole Systemów Pomiarów

Kto szuka:

PERN S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. technicznych w Zespole Systemów Pomiarów

Lokalizacja:

Zawadówka

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • obsługa urządzeń kontrolnych i pomiarowych,
  • prowadzenie badań kontrolnych instalacji pomiarowych wraz z wykonywaniem pomiarów,
  • wszelkich serwisów napraw i prac konserwacyjnych w ramach swojego stanowiska,
  • realizacja zadań technicznych z zakresu utrzymania sprawności infrastruktury technicznej
  • przygotowywanie raportów i analiz,
  • bieżące monitorowanie sprawności wyposażenia technicznego, w tym definiowanie potrzeb w zakresie części zamiennych,
  • prowadzenie zadań inwestycyjnych/remontowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu: Mechatronika, Mechanika, Budowa Maszyn, Automatyka, Elektromechanika, Elektrotechnika,
  • min. 6 lat doświadczenia zawodowego, w tym 4 lata w specjalności,
  • uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji i dozoru grupa 1 oraz 2,
  • mile widziane uprawnienia TDT stwierdzające spełnianie wymagań do obsługi urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych,
  • wiedza specjalistyczna z zakresu metrologii oraz ochrony katodowej będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programu MS Office min. na poziomie średnio zaawansowanym,
  • mile widziane posiadanie certyfikatu z ochrony katodowej (3 stopnia),
  • Prawo jazdy kat. C, C+E będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do częstych podróży służbowych i wykonywania obowiązków zawodowych na terenie całego kraju.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • podstawowy system czasu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • brak okresu próbnego – pierwsza umowa na rok,
  • dodatkowy dzień wolny na profilaktykę,
  • integracja,
  • kartę multisport,
  • konkursy pracownicze,
  • pracowniczy program emerytalny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • szkolenia,
  • ubezpieczenie na życie,
  • umowę o pracę w stabilnej firmie z ponad 60-letnią tradycją.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: PERN S.A.

branże: Produkcja / Przemysł