eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Tomaszów MazowieckiLider ds. Lean (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Lider ds. Lean (m/k)

Lokalizacja:

Tomaszów Mazowiecki

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • samodzielne stanowisko,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • interesującą pracę w globalnej organizacji z realnymi możliwościami rozwoju,
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje zadania
  • koordynowanie projektów mających na celu optymalizację i poprawę efektywności procesów podejmowanych w MIT,
  • wdrażanie narzędzi Lean/MPS we wszystkich obszarach MIT,
  • realizacja optymalizacji celem poprawy produktywności, wydajności oraz oszczędności kosztowych w ramach wdrażanych projektów Megawatt, OKR & MPS,
  • całościowa koordynacja layoutu organizacji, jego ciągłe doskonalenie oraz weryfikacja stanu faktycznego,
  • bieżące monitorowanie, analiza oraz przeprowadzanie audytów wewnętrznych pod kątem identyfikacji obszarów wymagających wdrożenia zmian usprawniających,
  • koordynacja projektu Megawatt (system zgłaszania usprawnień),
  • prowadzenie szkoleń i warsztatów z zakresu metod usprawniania procesów metodologią Lean/MPS,
  • bieżące monitorowanie poprawności zaraportowanych danych w systemie MES i raportach produkcyjnych,
  • realizacja innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

Twoje kwalifikacje
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (Lean) – minimum 3 lata,
  • praktyczna znajomość koncepcji WCM,
  • bardzo dobra znajomość metodologii Lean/MPS i praktyczna wiedza z tego zakresu,
  • doświadczenie w pracy w dużych zakładach o charakterze produkcyjnym - produkcja seryjna,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w branży Automotive będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w grupie i komunikatywność,
  • dobrze rozwinięte umiejętności analityczne.

Numer referencyjny
a0tbI0000059OQ1QAM

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Inne / Pozostałe

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...