eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PoznańPakowacz/Pracownik produkcji (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Pakowacz/Pracownik produkcji (m/k)

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,
  • wynagrodzenie na poziomie 5 300 - 5 600 zł brutto,
  • wzrost pensji wraz ze stażem i rozwojem kompetencji + premie roczne,
  • 20 dni dodatkowego urlopu rocznie, wynikającego z systemu pracy,
  • szeroki pakiet opieki medycznej LuxMed,
  • dofinansowanie do obiadów w pracy.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją opakowań, poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje zadania
  • pakowanie produktu gotowego (praca fizyczna),
  • bieżąca kontrola produktu,
  • zgłaszanie zauważonych błędów lub nieprawidłowości w produkcie (np. wadliwy kolor, uszczerbek, pęknięcie itp.),
  • obsługa przydzielonej maszyny do pakowania,
  • dbanie o bezpieczne warunki pracy na stanowisku.

Twoje kwalifikacje
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • motywacja do pracy i nauki nowych zagadnień,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym (wolne w najważniejsze święta w roku),
  • wyrobienie książeczki sanepidowskiej - po potwierdzeniu decyzji o zatrudnieniu.

Mile widziane:
  • wykształcenie zawodowe (techniczne, mechaniczne).

Numer referencyjny
a0tbI0000062LUjQAM

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł

Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 8140,98 zł brutto.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.