PracaOferty pracy PoznańKoordynator/ka ds. Sprzedaży Usług Opiekuńczych w Polsce - Poznań

Kto szuka:

Promedica24

Koordynator/ka ds. Sprzedaży Usług Opiekuńczych w Polsce - Poznań

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych usługami opiekuńczymi w Polsce,
  • proponowanie rozwiązań zwiększających wolumen sprzedaży,
  • wdrażanie we współpracy z Działem Marketingu regionalnych działań marketingowych związanych ze świadczeniem przez Promedica24 usług opiekuńczych w Polsce oraz monitoring tych działań
  • odpowiedzialność za kontakty z klientami i personelem opiekuńczym,
  • obsługa zgłoszeń klientów

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą usług,
  • praktycznej znajomości zagadnień związanych z rozwojem usług oraz sprzedaży,
  • znajomości rynku usług opiekuńczych w Polsce - będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie pielęgniarskie i opiekuńcze mile widziane,
  • czynnego prawa jazdy - warunek konieczny.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • kompleksowe wdrożenie, które pozwoli Ci poczuć się pewniej już od pierwszych dni,
  • uśmiechnięty i sympatyczny zespół, pełen energii do działania,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, kartę lunchową, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz Karty MultiSport,
  • dostęp do platformy e-learningowej, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła,
  • spotkania integracyjne,
  • program rekomendacji pracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Promedica24

branże: Obsługa klienta / Call center

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...