eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŚwidwinInspektor weterynaryjny

Kto szuka:

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Świdwinie

Stanowisko:

Inspektor weterynaryjny

Numer referencyjny:

143348

Lokalizacja:

Świdwin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warunki pracy

- praca w siedzibie inspektoratu oraz na terenie powiatu świdwińskiego

- praca w zespole, jazda samochodem służbowym

- praca w godzinach 7-15 - obciążenie wzroku podczas pracy przy monitorze

- obciążenia mięśniowo-szkieletowe (praca w pozycji siedzącej i stojącej)

- obciążenia psychiczne podczas kontaktu z kontrolowanymi podmiotami

- stanowisko pracy wyposażone w sprzęt komputerowy i laboratoryjny

-siedziba inspektoratu mieści się na parterze budynku bez podjazdów dla wózków inwalidzkich i windy

-toaleta nieprzystosowana dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • Wykonuje czynności związane ze zwalczaniem i monitorowaniem chorób zakaźnych zwierząt
  • Wystawia świadectwa zdrowia dla zwierząt i zaświadczenia weterynaryjne
  • Prowadzi dochodzenia epizootyczne
  • Przygotowuje dokumentację z wykonywanych zadań, okresowych sprawozdań i zestawień
  • Przeprowadza kontrolę w handlu, wywozie i przewozie zgodnie z ustawą o kontroli weterynaryjnej w handlu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne - lekarz weterynarii
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej
  • Prawo jazdy kat. B
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość obsługi komputera w środowisku MS Office
  • Znajomość przepisów weterynaryjnych oraz kodeksu postępowania administracyjnego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Starszy referent Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Inspektor weterynaryjny

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-02

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Świdwinie

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...

W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...

W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.