eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyPrzedstawiciel Handlowy

Kto szuka:

Elis Textile Service Sp. z o.o.

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja:

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania
  • Aktywne pozyskiwanie klientów poprzez profesjonalne doradztwo w zakresie odzieży ochronnej i roboczej (woj. śląskie, małopolskie, opolskie),
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
  • Doradzanie klientom w kwestiach serwisu i obsługi posprzedażowej,
  • Przygotowywanie raportów z podejmowanych działań.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy
  • Pozytywna energia i entuzjazm!
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (B2B, D2D),
  • Znajomość MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - działamy w Polsce od ponad 25 lat,
  • Cykl szkoleń wdrożeniowych,
  • Karta paliwowa, samochód służbowy (również do użytku prywatnego),
  • Prywatną opiekę medyczną za, kartę sportową, pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, bony na święta, paczki dla dzieci),
  • Rozwój umiejętności dzięki programowi szkoleń sprzedażowych,
  • Możliwość wyjazdu na zagraniczne wycieczki za udział i wyniki w konkursach sprzedażowych.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Work-life balance
  • Samodzielność w planowaniu swojego dnia pracy
  • Umowa o pracę i przejrzyste warunki wynagrodzenia
  • Liczne konkursy sprzedażowe z wycieczkami zagranicznymi
  • Liczne szkolenia i konferencje sprzedaży

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-20

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: Elis Textile Service Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.