PracaOferty pracy Gliwice › Prace wakacyjne- idealne dla studentów/uczniów

Kto szuka:

AAS Recruitment

Stanowisko:

Prace wakacyjne- idealne dla studentów/uczniów

Lokalizacja:

Gliwice, Zabrze, Bytom

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

W Gliwicach możesz zdobywać doświadczenie na terenie zakładu z branży motoryzacyjnej. Zarób 10 000 zł w 2 miesiące. Przeszkolimy Cię!
Mamy również program stypendialny- do 20 000 zł na studia, szczegóły na exactfuture.pl

Szczegóły tel. 573- 856 -128 lub wyślij SMS "WAKACJE"

Oferujemy:

  • współpracę na okres wakacji
  • umowę zlecenie (możliwość płatnego chorobowego- składki ZUS)
  • 3 zmiany
  • przeszkolenie oraz wdrożenie
  • atrakcyjną stawkę godzinową-  zarobisz do 5200 za mc,  status ucznia/studenta do 26 r.ż. brutto=netto
  • dodatki: +20% Noc, +50% Sobota, +100% Niedziela
  • parking, zaplecze socjalne (szatnia, stołówka)
  • kartę Multisport
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • chęci do pracy w okresie lipiec- sierpień, bo reszty się nauczysz ;)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: AAS Recruitment

branże: Produkcja / Przemysł