eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gliwice › Operator wózka na wakacje

Kto szuka:

AAS Recruitment

Stanowisko:

Operator wózka na wakacje

Lokalizacja:

Gliwice, Zabrze, Bytom

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wakacyjne Widełki? Jeśli posiadasz UDT zarób w wakacje!

Zapraszamy do naszego zespołu w Gliwicach- prace lipiec- sierpień na terenie zakładu z branży motoryzacyjnej. Oferta kierowana również do studentów/uczniów- mamy program stypendialny.

Dzwoń tel. 5-7-3- 8-5-6- 1-2-8 lub wyślij SMS "WW" a oddzwonimy ze szczegółami.

Oferujemy:

  • szybki zarobek, stawkę 35 zł brutto
  • dodatki 20% Noc, 50% Sobota, 100% Niedziela
  • 3 zmiany
  • współpracę na podstawie umowy zlecenie
  • parking, zaplecze socjalne (szatnia, stołówka)

Wybierz benefit:

  • karta Multisport
  • możliwość zaliczek już po 2 mc współpracy
  • program stypendialny do 20 000 zł na studia- exactfture.pl

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia UDT
  • mile widziane doświadczenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: AAS Recruitment

branże: Inne / Pozostałe