eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KORNICE › Operator suwnicy

Kto szuka:

Eko Okna S.A.

Stanowisko:

Operator suwnicy

Lokalizacja:

KORNICE

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • obsługę urządzenia suwnicowego i jezdnego magazynu szkła
  • odpowiednie umiejscowienie poszczególnych szkieł na stanowiskach magazynowych
  • odwożenie pojedynczych tafli ze stołu na stanowisko magazynowe
  • rozładunek innych materiałów do których niezbędne jest użycie suwnicy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • posiadasz aktualne uprawnienia do obsługi suwnicy wydane przez Urząd Dozoru Technicznego
  • jesteś odpowiedzialny, samodzielny i dobrze organizujesz swoją pracę
  • nie boisz się pracy fizycznej i konieczności sprostania wysokim oczekiwaniom jakościowym

Pracując u nas, możesz liczyć na:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • premię uznaniową
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • pracowniczy program emerytalny
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • stołówkę pracowniczą
  • benefity dla rodziców - m.in. wyprawka dla noworodka
  • rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów
  • zorganizowany dojazd do/z pracy z wielu kierunków

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Eko Okna S.A.

branże: Praca fizyczna