PracaOferty pracy Katowice › Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z rynku oraz ich bieżącą obsługę w zakresie realizacji projektów i działań marketingowych,
  • Analizę potrzeb Klienta, przygotowanie oferty, negocjowanie warunków umowy i terminów realizacji działań oraz wsparcie posprzedażowe,
  • Koordynowanie pracy zespołów oraz monitorowanie realizacji projektów,
  • Inicjowanie spotkań biznesowych ze stałymi i nowymi klientami,
  • Bieżącą analizę działań konkurencji oraz reagowanie na potrzeby rynku.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia zawodowego w agencji reklamowej/ marketingowej lub w konsultingu,
  • Praktycznej wiedzy na temat pozyskiwania klienta biznesowego,
  • Umiejętności prowadzenia spotkań, negocjacji i ofertowania,
  • Umiejętności zarządzania projektem,
  • Znajomości narzędzi Google Workspace i CRM,
  • Zdolności organizacyjnych, kreatywności, komunikatywności, zaangażowania oraz wysokiej kultury osobistej,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B. oraz gotowości do pracy w terenie.

Dodatkowym atutem są:

  • Znajomość narzędzi typu Apollo; Sales Navigator, Canva lub podstawowa wiedza w zakresie PPC; WordPress lub SEO.

Pracodawca oferuje:

  • Duże wsparcie zespołu i przełożonych na start,
  • Pracę stacjonarną w katowickim biurze lub hybrydową,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami (miesięczne, kwartalne i roczne),
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon i komputer oraz do dyspozycji samochód służbowy – na czas wizyt u Klienta,
  • Atmosferę sprzyjającą rozwojowi i sukcesom wynikowym,
  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
  • Szkolenia (przynajmniej raz w roku) oraz jasno wytyczoną ścieżkę awansu w strukturach firmy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego Klienta – Agencji Marketingowej w związku z rozwojem zespołu sprzedażowego i strategią biznesu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Marketing / Reklama / PR