eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WyryLakiernik

Kto szuka:

MASTEC WTECH SP. Z O.O.

Stanowisko:

Lakiernik

Lokalizacja:

Wyry

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie komponentów do procesu malowania
  • Wykonywanie pracy zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami jakościowymi
  • Wykonywanie poszczególnych operacji w sposób zapewniający bezpieczeństwo pracy (własne oraz współpracowników), dbałość o środowisko

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Dokładność, rzetelność i samodyscyplina w pracy
  • Umiejętność obsługi pomp wysokociśnieniowych 2K
  • Doświadczenie w lakierowaniu przemysłowym
  • Mile widziana znajomość standardów 5S, uprawnienia na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym oraz profesjonalnym zespole
Benefity:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Napoje
  • Parking dla pracowników
  • Możliwość uzyskania uprawnień

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: MASTEC WTECH SP. Z O.O.

branże: Produkcja / Przemysł

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.