PracaOferty pracy GdyniaReferent / Specjalista / Dział Kadr i Płac – Pion Rektora

Kto szuka:

Uniwersytet Morski w Gdyni

Stanowisko:

Referent / Specjalista / Dział Kadr i Płac – Pion Rektora

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Uniwersytet Morski w Gdyni

Wymiar czasu pracy: pełen etat; umowa na zastępstwo

Komórka organizacyjna:  Dział Kadr i Płac, Pion Rektora

Opis stanowiska:
  • samodzielna obsługa procesów kadrowych  pracowników związana z: zawieraniem, rozwiązywaniem umów o pracę, sporządzaniem aneksów,
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do/z ubezpieczeń społecznych,
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej i jej archiwizacja,
  • bieżąca obsługa pracowników,
  • sporządzanie raportów kadrowo-płacowych,
  • sporządzanie deklaracji PFRON, GUS.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania niezbędne:
  • wykształcenie wyższe lub średnie z co najmniej 2 letnim doświadczeniem w zakresie kadr,
  • dobra znajomość prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w pracy kadrowo-płacowej,
  • znajomość prawa o szkolnictwie wyższym,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel i programu Płatnik,
  • otwartość, kreatywność, komunikatywność, skrupulatność, dobra organizacja pracy i analityczne myślenie.

Przewidywana data zatrudnienia:  listopad 2024 r.

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwojowym środowisku,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych:
    • dofinansowanie zajęć sportowych,
    • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,
    • dofinansowanie wypoczynku,
    • dofinansowanie wypoczynku dzieci, żłobka/przedszkola,
    • bony świąteczne dla dzieci,
    • grupowe ubezpieczenie na życie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Uniwersytet Morski w Gdyni

branże: HR

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?