Kto szuka:

Dr Gerard Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technolog

Lokalizacja:

Radzyń Podlaski

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres odpowiedzialności:
  • udział w pracach związanych z rozwojem i wdrażaniem nowych wyrobów oraz doskonaleniem już istniejących
  • prowadzenie prób technologicznych, prowadzenie próbnych produkcji przemysłowych
  • prowadzenie testów technologicznych nowych maszyn i urządzeń
  • wdrażanie nowych produktów i rozwiązań technologicznych
  • nadzór technologiczny nad produkcją wyrobów finalnych
  • opracowywanie odpowiedniej dokumentacji technologicznej
  • nadzór nad parametrami procesów technologicznych
  • analiza procesu w zakresie inżynierii produkcji
  • optymalizacja procesów technologicznych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, chemia, inżynieria procesu lub pokrewne) – warunek konieczny
  • znajomość procesów technologicznych w obszarze produkcji spożywczej
  • znajomość przepisów prawa żywnościowego
  • mile widziana wiedza z obszaru badań sensorycznej żywności
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • kreatywność, innowacyjność, komunikatywność
  • znajomość systemu: ISO, BRC, IFS
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobny stanowisku pracy w przemyśle spożywczym

Firma oferuje:

Co oferujemy?
  • umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku
  • dobrą atmosferę pracy
  • pracę w dynamicznej, szybko rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz MultiSportu, „wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Dr Gerard Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł