PracaOferty pracy Białystok › Operator / Operatorka Maszyn – kontrola jakości

Kto szuka:

Staff Partners

Stanowisko:

Operator / Operatorka Maszyn – kontrola jakości

Numer referencyjny:

OM/BIA/06/2024

Lokalizacja:

Białystok

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jako Operator/ka Maszyn Inspekcja będziesz:

  • Obsługiwać maszyny
  • Ustawiać parametry maszyn
  • Kontrolować pracę maszyny oraz jakość produkowanych wyrobów
  • Uzupełniać dokumentację produkcyjną

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy przy obsłudze maszyn lub umiejętności opanowywania zagadnień technicznych (zapewniamy przeszkolenie)
  • Zaangażowania, sumienności i samodzielności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Możliwości podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym (z zasady wolne weekendy i święta)
  • Orzeczenia lekarskiego do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jego wyrobienia przed rozpoczęciem pracy

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Sprawdzenie poprawności wyrobu gotowego do Klienta
  • Usuwanie błędów poprzednich etapów produkcyjnych

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej
  • Wynagrodzenie zawsze na czas: 4 700 – 4 900 zł / mies. brutto
  • Dodatek nocny – 25% od stawki podstawowej
  • Możliwość rozwoju na ciekawym stanowisku

Klauzula RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby aktualnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Kaliszuk Sp.j. Staff Partners ul. Finlandzka 5/5, 03-903 Warszawa dla Klienta zlecającego aktualny proces rekrutacji. Mam świadomość, że moje dane osobowe i inne dane zawarte w mojej aplikacji na potrzeby aktualnej rekrutacji mogą zostać przekazane przez Kaliszuk sp.j Staff Partners do Klienta zlecającego aktualny proces rekrutacji oraz, że Klient Kaliszuk sp.j Staff Partners może zapoznać się z moimi danymi w celu skontaktowania się ze mną oraz przeprowadzenia dalszych etapów rekrutacji w aktualnym procesie. Oświadczam, że jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, oraz faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację na adres daneosobowe@staffpartners.pl

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Sprzedawca samochodów Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Technolog

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Staff Partners

branże: Produkcja / Przemysł