eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy RadzionkówSprzątacz / Sprzątaczka

Kto szuka:

Stropy Małro Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Sprzątacz / Sprzątaczka

Lokalizacja:

Radzionków

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Codzienne utrzymywanie czystości w przestrzeniach biurowych, produkcyjnych, w toaletach oraz w pomieszczeniach socjalnych,
  • Dbanie o porządek w częściach wspólnych,
  • Dbałość o uzupełnianie środków czystości i materiałów higienicznych,
  • Przestrzeganie harmonogramów sprzątania,
  • Zgłaszanie usterek i problemów technicznych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,
  • Kultura osobista,
  • Sumienność i odpowiedzialność,
  • Dokładność.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stawkę godzinową - 25 zł netto (na rękę),
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pół etatu,
  • Praca na zmianę dzienną.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Stropy Małro Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Praca fizyczna

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...

Pracodawcy coraz częściej inwestują w pakiety świadczeń pozapłacowych, chcąc wyróżnić się na rynku. Czy jednak te inwestycje zawsze odpowiadają na realne potrzeby pracowników? Jak wynika z najnowszego raportu Aplikuj.pl "Jak ...