eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PuławyPRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ

Lokalizacja:

Puławy

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0868

Obowiązki:

mycie zewnętrzne aut (ręczne)

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane:

Zawód:

  • Czyściciel pojazdów

Pozostałe wymagania:

  • umowa zlecenie na 3 m-ce z możliwością przedłużenia,wymagane prawo jazdy kat. B, zaangażowanie w wykonywaną pracę, mile widziane doświadczenie lub zainteresowanie motoryzacją,godz. pracy 9-17

Miejsce pracy: Dęblińska 5, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-04

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Fintech to jedna z najszybciej rozwijających się branż na świecie, w tym również w Polsce. Nowe technologie coraz bardziej przejmują kontrolę nad zarządzaniem finansami i pojawia się wiele nowych możliwości zawodowych. Jakie ...

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?