PracaOferty pracy PoznańKierownik Robót Elektrycznych - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Kierownik Robót Elektrycznych - rekrutacja online

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kierownik Robót ElektrycznychMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • analiza dokumentacji technicznej i projektowej
  • nadzorowanie i koordynowanie robót elektrycznych zgodnie z harmonogramem
  • ścisła współpraca z kierownikiem kontraktu i kierownikiem budowy
  • prawidłowe dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (elektryczne)
  • doświadczenie na dużych inwestycjach - hale produkcyjne, magazynowe, galerie handlowe, szpitale, hotele, obiekty wojskowe, itp.
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe przy organizowaniu i nadzorowaniu robót elektrycznych
  • biegła znajomość obsługi komputera (Excel, AutoCad, mile widziany MS Project)
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • dobra organizacja pracy, terminowość
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do delegacji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realny wpływ na rozwój działu i przejrzysty zakres obowiązków
  • udział w ciekawych projektach
  • jasny system motywacyjny
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • auto służbowe do użytku prywatnego
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy i współpracę z doświadczonym zespołem

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-05

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.