PracaOferty pracy PoznańAsystent /-ka Projektanta Instalacji Elektrycznych - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Asystent /-ka Projektanta Instalacji Elektrycznych - rekrutacja online

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Asystent /-ka Projektanta Instalacji ElektrycznychMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej/przedprojektowej,
  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentacji,
  • Wykonywanie prac projektowych, zarówno samodzielnie, jak i pod nadzorem,
  • Współpraca z projektantami innych branż i pozostałymi działami spółki,
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o specjalności elektrycznej/elektroenergetycznej,
  • Wskazane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • Znajomość programów środowiska OFFICE i AUTOCAD,
  • Dyspozycyjność (praca na pełen etat),
  • Zaangażowanie w wykonywaniu zadań,
  • Sumienność i dokładność,
  • Wielozadaniowość,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-05

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...