eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Kierownik Projektu HVAC

Kto szuka:

Praca.pl

Stanowisko:

Kierownik Projektu HVAC

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Zarządzanie przebiegiem projektów HVAC.
  • Planowanie i budżetowanie oraz efektywne zarządzanie inwestycjami u klientów.
  • Dbałość o jakość oraz czasowe ramy robót.
  • Zarządzanie budżetem.
  • Współpraca z różnymi działami w dynamicznym środowisku budowy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jeśli:
  • Jesteś posiadaczem wyższego wykształcenia technicznego z obszaru HVAC.
  • Możesz pochwalić się min. 3 latami doświadczenia w prowadzeniu oraz rozliczaniu inwestycji.
  • Angażujesz się w pracę, jesteś odpowiedzialny oraz samodzielny.
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B, podobnie jak gotowość do wyjazdów służbowych...
Zaaplikuj!

Firma oferuje:

Oferujemy Ci:
  • Oferujemy wynagrodzenie, które wynagradza Twoje umiejętności i zaangażowanie.
  • Otrzymasz narzędzia potrzebne do wykonywania Twojej pracy na wysokim poziomie.
  • Dofinansowanie do Karty Multisport oraz pakietu medycznego i możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia