eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › Monter elektroniki

Kto szuka:

BIOSECO S.A.

Stanowisko:

Monter elektroniki

Lokalizacja:

Gdańsk, ul. Budowlanych 68

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Montaż elementów/modułów i urządzeń elektronicznych;
  • Wykonywanie czynności kontrolnych w ramach obsługiwanego stanowiska;
  • Dokumentowanie procesów zgodnie z wymogami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  • Umiejętność ręcznego lutowania podzespołów elektronicznych (SMD i THT);
  • Zdolności manualne;
  • Dokładność;
  • Duża chęć do pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Punktualność;
  • Systematyczność.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 07.00 - 15.00 (możliwość nadgodzin);
  • Możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego;
  • Przeszkolenie i wdrożenie do wykonywania powierzonych zadań;
  • Szkolenia dla pracowników;
  • Partnerska atmosfera pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Pracownik socjalny Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kierownik Projektu HVAC

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: BIOSECO S.A.

branże: Dział techniczny

Praca - wiadomości i porady

  • Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Jak zareagować, gdy ktoś w pracy mówi o poważnej chorobie? Swojej lub bliskiej osoby

    Jak zareagować, gdy ktoś w pracy mówi o poważnej chorobie? Swojej lub bliskiej osoby

    Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.