eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PoznańAccounting Team Leader

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Accounting Team Leader

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Naszym klientem jest międzynarodowe SSC zlokalizowane w Poznaniu. Aktualnie do kilkuosobowego działu zobowiązań poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu w roli: Accounting Team Leader

Twoje zadania:

  • zarządzanie zespołem kilku specjalistów, weryfikacja realizacji zadań
  • dbałość o jakość i efektywność, opracowywanie i utrzymywanie wskaźników KPI
  • wsparcie merytoryczne, rozwój członków zespołu, prowadzenie spotkań indywidualnych i zespołowych
  • zapewnienie zgodności z wymogami podatkowymi i innymi wymogami ustawowymi rynków lokalnych
  • koordynowanie działań związanych z zamknięciem miesiąca P2P i raportowaniem AP
  • udział w procesach ciągłego doskonalenia, inicjatywach wewnętrznych i promowanie kultury otwartości
  • współpraca z różnymi grupami interesariuszy i zespołami

Czego oczekujemy:

  • min. 4 letnie doświadczenie w obszarze księgowości, w tym doświadczenie w dziale zobowiązań
  • doświadczenie na stanowisku seniorskim, koordynatora lub team leadera
  • znajomość języka angielskiego min. B2 w mowie i piśmie
  • doświadczenie w pracy z Ms Office ( w tym w przygotowywaniu prezentacji, raportów) oraz systemami ERP
  • umiejętność przewodzenia, angażowania innych i proaktywna postawa
  • elastyczność, umiejętność planowania, delegowania zadań i ustalania priorytetów
  • wykształcenie wyższe (mile widziane o profilu ekonomiczno- finansowym)

Benefity:

  • umowa o pracę
  • praca hybrydowa ( 3 dni w tygodniu HO/ 2 dni biuro)
  • opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie
  • kafeteria benefitów, dofinansowanie do kursów
  • bonus świąteczny
  • perspektywy rozwoju w strukturach organizacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-03

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Księgowość / Audyt

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...