PracaOferty pracy ŚwiebodzinPracownik produkcji, bezpłatny dojazd pracowniczy, od zaraz!

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Pracownik produkcji, bezpłatny dojazd pracowniczy, od zaraz!

Lokalizacja:

Świebodzin

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Proste czynności monterskie/produkcyjne,
  • Obsługa maszyn po wcześniejszym szkoleniu,
  • Praca z metalowymi elementami do stelaży samochodowych.

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Ogólnej sprawności fizyczna,
  • Obowiązkowe uczestnictwo w spotkaniu rekrutacyjnym w siedzibie firmy produkcyjnej- Świebodzin. Zobacz jak się z Nami pracuje!

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie miesięczne 4 400 zł brutto miesięcznie + premia do 20% od wynagrodzenia,
  • Wzrost wynagrodzenia gwarantowany po 6 miesiącach pracy + wzrost premii,
  • Codziennie10 zł do wykorzystania na stołówce zakładowej,
  • Bezpłatny dojazd do miejsca pracy (Sulechów, Międzyrzecz, Świebodzin, Poźrzadło/Łagów),
  • Dopłata do dojazdów dla osób spoza miejscowości Świebodzin,
  • Szybki proces rekrutacji.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-03

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

W dzisiejszym świecie, znajomość języków obcych jest nie tylko atutem w życiu osobistym, ale przede wszystkim kluczem do sukcesu zawodowego. W erze, w której w biznesie zacierają się granice państw, a międzynarodowa współpraca jest na ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...