eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wielkie Wyręby › PIELĘGNIARKA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PIELĘGNIARKA

Lokalizacja:

Wielkie Wyręby

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0778

Obowiązki:

- Uczestniczenie w przyjęciu mieszkańca
- Określenie bieżących potrzeb zdrowotnych mieszkańców
- Przygotowanie dokumentacji medycznej
- Zapewnienie opieki zdrowotnej także w niedziele i święta, podawanie leków, zmiana opatrunków, pomoc w codziennej toalecie i wiele innych

Wynagrodzenie: zasadnicze 6000 zł plus: dodatek specjalny 1200 zł, plus premie uznaniowe i dodatek stażowy do 20%

Osoby zainteresowane ofertą pracy są proszone o kontakt telefoniczny 58 561-90-95 lub CV wraz z listem motywacyjnych na adres e-mail: kadry@dpswyreby.pl

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, medyczne

Zawód:

  • Pielęgniarka

Wymagania pożądane:

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne

Miejsce pracy: 83-230 Wielkie Wyręby 23, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: .

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA INSPEKTOR DS. BUDOWLANYCH Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA MŁODSZY ASYSTENT

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja