eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Olsztyn › MŁODSZY ASYSTENT

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MŁODSZY ASYSTENT

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0882

Obowiązki:

- koordynowanie działalności Państwowej Inspekcji Sanitarnej na obszarze woj. warmińsko-mazurskiego;
- wykonywanie czynności kontrolnych w nadzorowanych podmiotach gospodarczych;
- prowadzenie postępowań administracyjnych zgodnie z przepisami Kodeksu postępowania administracyjnego;
- rozpatrywanie odwołań, zażaleń, wniosków, skarg, interwencji;
- sporządzanie sprawozdań, analiz i informacji z działań realizowanych przez Państwową Inspekcję Sanitarną na obszarze woj. warmińsko-mazurskiego.
Godzin pracy: 07:30-15:05

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera pakiet Ms Office

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: prawo lub administracja

Pozostałe wymagania:

  • - wykształcenie wyższe II stopnia, prawo lub administracja, specjalizacja w dziedzinach medycyny mających zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub dodatkowe kwalifikacje mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej, - dobra znajomość języka angielskiego;- znajomość przepisów prawa z zakresu: *Działu X Kodeksu pracy i przepisów wykonawczych*kodeksu postępowania administracyjnego- obsługa komputera (MS Office);- dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole;- umiejętność pracy pod presją czasu oraz w warunkach stresu;- komunikatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.

Miejsce pracy: Żołnierska 16, 10-561 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Dokumenty niezbędne:- CV i list motywacyjny.- Kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i uprawnienia,- Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez WSSE w Olsztynie z siedzibą w Olsztynie, ul. Żołnierska 16 na potrzeby procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja