eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Mokry Dwór › Monter

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Monter

Lokalizacja:

Mokry Dwór

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

·      montowanie gotowych części w układach chłodniczych

·      montaż instalacji elektrycznej potrzebnych do uruchomienia urządzeń

·      kompletowanie części podzespołów

·      obsługa narzędzi takich jak wkrętarka, wiertarka

·      pilnowanie porządku na stanowisku pracy

·      współpraca z zespołem produkcyjnym

Wymagania:

·      umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

·      umiejętność lutowania palnikiem gazowym

·      uprawnienia SEP - warunek konieczny

·      dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej: 6-14, 12-20

·      dokładność, rzetelność, komunikatywność, odpowiedzialność.

·      doświadczenie w pracy na produkcji- mile widziane

Oferujemy:

·      umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

·      atrakcyjne wynagrodzenie + premie

·      pracę w systemie dwuzmianowym

·      szkolenia, możliwości rozwoju

·      szerokie możliwości awansu w wewnętrznych strukturach firmy

·      benefity: opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie

·      firmowa drużyna sportowa, parking pracowniczy, premia roczna

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-09

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Dział techniczny