PracaOferty pracy Łódź › Operator wózka widłowego kat. I WJO

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator wózka widłowego kat. I WJO

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania,
  • podnoszenie i manipulacja kartonów z towarem,
  • załadunek i rozładunek samochodów przy użyciu wózka widłowego,
  • realizacja zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • posiadanie aktualnych uprawnień UDT kat. I WJO,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (w godz. 5:45-13:45; 13:45-21:45; 21:45 - 5:45),
  • chęć i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową
  • dodatkowe premie,
  • pracę na pełen etat,
  • wolne weekendy,
  • możliwość skorzystania z karty MultiSport.

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Monter Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Працівник складу

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna

  • Praca w branży IT, czyli Python na fali, juniorzy w problemach

    Praca w branży IT, czyli Python na fali, juniorzy w problemach

    No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Jak zadbać o zdrowie psychiczne w wakacje?

    Jak zadbać o zdrowie psychiczne w wakacje?

    Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.