eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PoliceDoradca / Manager

Kto szuka:

Happy Work

Stanowisko:

Doradca / Manager

Lokalizacja:

Police

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dlaczego warto?
  • wynagrodzenie 8-10 tys netto,
  • elastyczny czas pracy dający efektywne wynagrodzenie,
  • nowoczesne narzędzia pracy (min. I’PAD),
  • zdobywanie doświadczenia i wiedzy w zawodzie z długą perspektywą pracy,
  • biuro w centrum Szczecina,
  • praca w miłej atmosferze i kulturze,
  • po 3 miesiącach pracy umowa na czas nieokreślony .

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • sympatia i empatia do ludzi,
  • doświadczenie w pracy z klientami,
  • etyka i kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B,
  • ukończone studia wyższe lub w trakcie (zaoczne),
  • niekaralność,
  • brak zaległości podatkowych w US z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.
  • doświadczenie w sprzedaży mile widziane,
  • w pracy wymagany jest strój biznesowy / biznes casual.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Happy Work

branże: Sprzedaż

Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.