PracaOferty pracy PoznańSpecjalista ds. zakupów - branża FMCG

Kto szuka:

MAROL

Stanowisko:

Specjalista ds. zakupów - branża FMCG

Lokalizacja:

Poznań, ul. Zwierzchowskiego 25

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz pozyskiwanie najlepszych ofert rynkowych,
  • Kreowanie i rozwijanie oferty produktów w ramach swojej kategorii,
  • Zarządzanie cenami i konkurencyjnością oferty,
  • Projektowanie działań promocyjnych, ocena ich efektów; analiza strategii konkurencji i monitorowanie rynku,
  • Realizacja celów budżetowych poprzez efektywne zarządzanie asortymentem.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Minimum 2 lata na podobnym stanowisku,
  • Znajomość rynku FMCG.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • System premiowy.
  • Swobodny dress code.
  • Kartę Medicover Sport.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Rabatową kartę zakupową do sklepów własnych Chaty Polskiej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-16

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: MAROL

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.