PracaOferty pracy Płock › Specjalista / Specjalistka ds. ochrony środowiska

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. ochrony środowiska

Lokalizacja:

Płock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Opracowanie, weryfikacja, aktualizacja, wdrażanie i nadzór nad dokumentacją systemową,
  • Realizacja polityki z obszaru ochrony środowiska zgodnie z wymaganiami prawnymi (branża paliwowa),
  • Prowadzenie analiz, raportów i sprawozdawczości,
  • Współpraca z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym w obszarach ochrony środowiska,
  • Współpraca z organami administracji publicznej oraz kontrolnymi,
  • Nadzór nad pozwoleniami i decyzjami środowiskowymi,
  • Wdrażanie i nadzorowanie działań zapobiegawczych i korygujących,
  • Nadzorowanie i monitorowanie prac zespołu oraz firm podwykonawczych podczas prac pod kątem spełnienia wymagań ochrony środowiska,
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń oraz aktywności promujących ochronę środowiska,
  • Udział w audytach wewnętrznych,
  • Nadzór nad gospodarką odpadami, gospodarką wodno- ściekową oraz emisją do powietrza oraz bieżąca kontrola warunków środowiskowych,
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wymiany informacji niezbędnych do prawidłowej realizacji usług dla Klienta.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria lub ochrona środowiska),
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w obszarze ochrony środowiska (branża paliwowa),
  • Znajomość aktów wspólnotowego i krajowego prawa ochrony środowiska i ochrony przyrody, norm ISO 14001, procedur pozyskiwania pozwoleń i zgłoszeń środowiskowych na czynnych zamkniętych obiektach paliwowych,
  • Umiejętność przeprowadzania audytów, szkoleń,
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie i dużą samodzielność w realizacji zadań,
  • Pracę w zespole specjalistów,
  • Możliwość udziału w unikatowym projekcie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-11

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska