eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Mrągowo › OPIEKUN SPECJALISTYCZNY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OPIEKUN SPECJALISTYCZNY

Lokalizacja:

Mrągowo

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0426

Obowiązki:

Uczenie i rozwijanie u podopiecznego umiejętności niezbędnych do samodzielnego zycia, pielęgnacja podopiecznego jako element procesu leczenia, rehabilitacja fizyczna i usprawnianie zaburzonych funkcji organizmu zgodnie z zaleceniami lekarza, specjalisty rehabilitacji ruchowej lub fizjoterapii, jak również współpracaze specjalistami w psychologiczno-pedagogicznym i edukacyjno-terapeutycznym wsparciu podpoiecznego.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane są kwalifikacje do wykonywania JEDNEGO z poniższych zawodów: - pracownik socjalny-psycholog-pedagog-logopeda-terapeuta zajęciowy- pielęgniarka- asystent osoby niepełnosprawnej- opiekunka środowiskowa- specjalista w zakresie rehabilitacji medycznej- fizjoterapeuta lub inny zawód dający wiedzę i umiejętności pozwalające świadczyć określone uslugi specjalistyczne DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: Osoby świadczące specjalistyczne usługi dla osób z zaburzeniami psychicznymi muszą osiadać co najmniej trzymiesięczne doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi zdobyte w jwdnwj z nastepujących jednostek:1) szpitalu psychiatrycznym 2) jednostce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi3) placówce terapii lub placówce oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub uposledzeniem umysłowym4) ośrodku terapeutyczno-edukacyjno-wychowawczym5) warsztacie terapii zajęciowej6) innej jednostce niz wymienione w pkt 1-5, świadczącej specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z aburzeniami psychicznymiW uzasadnionych przypadkach specjalistyczne usługi mogą być świadczone przez osoby, które zdobywają lub podnoszą wymagane kwalifikacje zawodowe określone powyżej, posiadają conajmniej roczny staż we wskazanych jednostkach i mają zapewnioną mozliwość konsultacji z osobami świadczącymi specjalistyczne usługi, posiadającymi wymagane kwalifikacje. UPRAWNIENIA: Osoby świadczące usługi muszą posiadać przeszkolenie i doświadczenie w zakresie:1) umiejętności kształtowania motywacji do akceptowanych przez otoczenie zachowań2) kształtowania nawyków celowej aktywności3) prowadzenia terningu zachowań społecznych

Miejsce pracy: Stanisława Wyspiańskiego 1, 11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż