eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaTrener Personalny

Kto szuka:

Medicover Fitness & Gym

Stanowisko:

Trener Personalny

Lokalizacja:

Warszawa, ul. gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego 4

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie,
  • Wymagane doświadczenie: wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs instruktora ćwiczeń siłowych lub trenera personalnego; zaświadczenie o niekaralności
  • Tryb pracy: dostosowany do Twoich potrzeb
Rozpocznij trening swojej kariery i dołącz do #TeamWellFitness, który wspiera w budowaniu zdrowych nawyków!

Plan Twojego treningu:
  • prowadź treningi personalne i grupowe,
  • utrzymuj przyjacielskie relacje z Klubowiczami i pozyskuj nowe osoby,
  • dbaj o bezpieczeństwo i prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń,
  • informuj Klubowiczów o naszych produktach i promocjach,
  • prowadź z nami social media.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Co docenimy?
  • doświadczenie w branży fitness,
  • samodzielność, wielozadaniowość i samodyscyplinę,
  • chęć rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • umiejętności sprzedażowe,
  • wiedzę z zakresu dietetyki, suplementacji lub fizjoterapii, którą chętnie podzielisz się z naszymi Klubowiczami :)

Firma oferuje:

Co zyskasz?
  • przyjazne i komfortowe miejsce pracy – poczuj się jak w najlepszej drużynie!
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover,
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji – dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń,
  • darmowe członkostwo w sieci naszych klubów.
Stawiamy na relacje, mówimy do siebie po imieniu – możesz liczyć na swobodną i koleżeńską atmosferę już podczas pierwszej rozmowy. Czekamy na Ciebie!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Medicover Fitness & Gym

branże: Sport i rekreacja

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...