PracaOferty pracy WarszawaSpecjalista ds. Transportu Morskiego

Kto szuka:

ASSTRA POLSKA Sp. Z O.O.

Stanowisko:

Specjalista ds. Transportu Morskiego

Lokalizacja:

Warszawa, Krakowiaków 34

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • Koordynacja zleceń spedycyjnych w transporcie morskim na poziomie międzynarodowym;
  • Dostosowywanie podwykonawców pod wymagania zleceń, negocjacje stawek i warunków współpracy;
  • Aktywne rozwijanie i podtrzymywanie relacji z istniejącymi oraz nowymi klientami;
  • Zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług;
  • Współpraca z różnymi działami firmy oraz przygotowywanie niezbędnych dokumentacji spedycyjnych i celnych;
  • Monitorowanie i realizacja założonych KPI.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w transporcie morskim na arenie międzynarodowej;
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość programu CargoWise (mile widziana).

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin;
  • Prywatną opiekę medyczną LUX MED;
  • Kurs języka angielskiego (English Club);
  • Hybrydowy tryb pracy po okresie próbnym;
  • Bezpłatny parking.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-19

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: ASSTRA POLSKA Sp. Z O.O.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...