eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. Marketingu F&B

Kto szuka:

PHZ Baltona S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu F&B

Lokalizacja:

Warszawa, Włochy, Komitetu Obrony Robotników 49

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Planowanie, koordynacja i realizacja działań marketingowych dla obszarów Food Services i Foodvenience.
  • Opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji wspierających sprzedaż.
  • Tworzenie przekazów i komunikatów marketingowych.
  • Analizowanie sytuacji na rynku i działań konkurencji.
  • Wypełnianie założonych celów strategii marketingowej.
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami firmy w zakresie marketingu i reklamy (drukarnie, agencje).
  • Prowadzenie postępowań zakupowych.
  • Kontrola przyznanego budżetu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Szukamy osoby, która wniesie:
  • Doświadczenie w marketingu usług gastronomicznych.
  • Umiejętność planowania i organizacji działań marketingowych.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne.
  • Umiejętność tworzenia tekstów marketingowych.
  • Skrupulatność, rzetelność, terminowość i odpowiedzialność za powierzoną pracę.
  • Nastawienie na jakość i dbałość o szczegóły.
  • Kreatywność, elastyczność i umiejętność odnalezienia się w dynamicznych zmianach.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę z premią kompetencyjną (kwartalną) i wynikową (roczną).
  • Rozwojową i ciekawą pracę, w której możesz się wykazać.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: zniżki pracownicze na produkty dostępne w naszych sklepach i punktach gastronomicznych, możliwość skorzystania z karty Multisport i ubezpieczenia grupowego, dostęp do platformy nauki jęz. angielskiego, świadczenia świąteczne).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: PHZ Baltona S.A.

branże: Marketing / Reklama / PR