PracaOferty pracy Lesznowola › Samodzielna/y Księgowa/y - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Samodzielna/y Księgowa/y - rekrutacja online

Lokalizacja:

Lesznowola

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla międzynarodowego klienta, lidera z branży produkcyjnej działającego w ramach grupy spółek, poszukujemy osoby na stanowisko samodzielna/y księgowa/y. Osoba ta będzie odpowiedzialna między innymi za przygotowywanie deklaracji VAT i CIT, przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz będzie brała udział w zamknięciu miesiąca. Rola ta nastawiona jest na bliską współpracę z Zarządem spółki.

Samodzielna/y Księgowa/yMiejsce pracy: Lesznowola

Zadania:

  • Księgowanie wyciągów bankowych i alokowanie płatności,
  • Księgowanie faktur kosztowych,
  • Weryfikacja dokumentów pod kątem kompletności i zgodności z wymogami ustawowymi,
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami (monitoring terminów płatności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.),
  • Utrzymywanie kontaktu z pracownikami działu sprzedaży/logistyki etc.,
  • Rozliczenie wydatków pracowniczych,
  • Utrzymywanie aktualnych danych kadrowych pracowników dotyczących urlopów zwolnień lekarskich oraz prowadzenie dokumentacji dotyczącej zatrudniania, rozliczanie czasu pracy,
  • Przygotowanie deklaracji VAT i CIT,
  • Przygotowania sprawozdań finansowych/raportów okresowych do centrali grupy i zarządu spółki,
  • Uzgadnianie sald księgi głównej z dziennikami pomocniczym,
  • Współpraca z Audytoren.

Wymagania:

  • Znajomość MS Excel,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego oraz Ustawy o Rachunkowości,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym,
  • Znajomość ERP - Comarch Optima mile widziana.

Oferujemy:

  • Pracę w systemie hybrydowym,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Kartę multisport,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Finanse