eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy MłodzieszynPracownik Magazynowy

Kto szuka:

Gram Sadeccy sp.j.

Stanowisko:

Pracownik Magazynowy

Lokalizacja:

Młodzieszyn

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • przyjmowanie towarów od dostawców,
  • kontrola ilości i jakości przyjmowanych towarów,
  • przygotowanie zamówień na towary,
  • bieżące uzupełnianie towarów na sklepie,
  • dbanie o czystość na sklepie i magazynie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • znajomość języka polskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym,
  • aktualne badania sanitarno–epidemiologiczne,
  • sumienność i uczciwość,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • odpowiedzialność i dbałość o powierzone mienie,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy min. rok,
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności,
  • pakiet dodatkowych benefitów (bony świąteczne, rabaty pracownicze, dopłaty do wczasów)
  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-03

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Gram Sadeccy sp.j.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

W dynamicznie zmieniającej się gospodarce Polski, zarobki stają się kluczowym wskaźnikiem do oceny kondycji regionów. Województwa śląskie i dolnośląskie, znane z różnorodności gospodarczej i historycznego dziedzictwa przemysłowego ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.