PracaOferty pracy Sokołów PodlaskiAdministrator sieci IT (firma produkcyjna)

Kto szuka:

WBS Sp. z o.o.

Stanowisko:

Administrator sieci IT (firma produkcyjna)

Lokalizacja:

Sokołów Podlaski

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Sokołów Podlaski

Opis stanowiska pracy:

  • Zarządzanie infrastrukturą IT - sieć komputerowa w środowisku MS Windows Server/ Active directory.
  • Administracja bazy opartej na ERP/ Oracle oraz MS Access, sieci LAN, WAN i WLAN.
  • Administracja stacji roboczych.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa infrastruktury IT.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań z obszaru IT (będziesz pełnił wiodącą rolę).
  • Archiwizacja, zarządzanie kopiami zapasowymi.
  • Konfiguracja sprzętu - wsparcie informatyczne personelu firmy, współpraca ze wszystkimi działami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

 Wymagania:
  • Minimum 2,5 roku doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w administracji sieci w środowisku MS Windows Server, MS Access, ERP (oracle), LAN, WAN, WLAN.
  • Znajomość programów ERP, MS Office.
  • Praktyczna umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Preferowane wykształcenie wyższe - informatyczne (nie jest konieczne, jeżeli masz odpowiednie doświadczenie).

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w dużej firmie produkcyjnej (kilkaset osób).
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Premię.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-03

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: WBS Sp. z o.o.

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

Ustawa Zasadnicza w art. 65 ust. 1 zapewnia każdemu wolność wyboru i wykonywania zawodu oraz wyboru miejsca pracy. W praktyce zdarza się jednak, że ta wolność wyboru bywa nadużywana kosztem zasady, że umów należy dotrzymywać (łac. pacta ...

Jeszcze nie tak dawno początkujący specjaliści IT mogli wybierać spośród skierowanych do nich ogłoszeń. Pracy dla juniorów nie brakowało, a oferowane im wynagrodzenia były atrakcyjne względem przeciętnych. Obecnie siły na rynku pracy ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.