eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sękowo › Grafik kreatywny

Kto szuka:

SANO - Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

Stanowisko:

Grafik kreatywny

Lokalizacja:

Sękowo, ul. Lipowa 10

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • projektowanie opakowań produktów (przede wszystkim worki),
  • projektowanie katalogów, ulotek, broszur, kart produktów,
  • tworzenie materiałów reklamowych, ogłoszeń i innych projektów graficznych,
  • współpraca z prasą fachową w zakresie reklamy,
  • obsługa newsletterów oraz strony www,
  • obsługa graficzna sklepu internetowego oraz systemu zamówień,
  • skład DTP czasopisma „Magazyn Sano”,
  • przygotowanie materiałów do druku i współpraca z drukarniami,
  • obróbka graficzna zdjęć,
  • projektowanie stoisk targowych,
  • projektowanie kolekcji odzieży reklamowej oraz wizualizacje artykułów reklamowych z logo,
  • dbanie o najwyższy standard marki Sano i kontynuację identyfikacji wizualnej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • znajomość środowiska MacOS,
  • kreatywność, pomysłowość, samodzielność, komunikatywność,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator, InDesign i inne),
  • minimum 2-letnie doświadczenie w przygotowaniu projektów graficznych,
  • doświadczenie w pracy nad stronami www z uwzględnieniem CMS WordPress.
Mile widziane
  • podstawowa znajomość HTML i Freshmail,
  • portfolio.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • udział w kreatywnych projektach,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karta Multisport.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: SANO - Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

branże: Grafika / Kreacja artystyczna / Fotografia