PracaOferty pracy Wrocław › Project Manager – oczyszczalnia ścieków

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Project Manager – oczyszczalnia ścieków

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Wdrażanie i zarządzanie strategią realizacji budowy oczyszczalni ścieków w systemie zaprojektuj i wybuduj
  • Odpowiedzialność za kontrolowanie budżetu (prognoza, marża), terminy realizacji i parametry techniczne projektu
  • Budowanie relacji z interesariuszami zewnętrznymi (klientem, partnerami i podwykonawcami) oraz wewnętrznymi (Managerowie zespołów, Zarząd)
  • Dopełnienie zobowiązań umownych
  • Identyfikuje, analizuje, zarządza ryzykiem proponując wprowadzenie adekwatnych optymalizacji
  • Raportowanie do Dyrektora Oddziału

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Realizacja projektów takich jak oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody, kanalizacje lub podobnych będzie atutem
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym (B2-C1)
  • Zarządzanie kontraktami o wartości 50 mln PLN
  • Posiada doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w globalnej firmie będącej inwestorem zastępczym i wykonawcą inwestycji w sektorze inżynierii środowiska, infrastruktury i przemysłu
  • Podstawowe narzędzia pracy
  • Opieka medyczna

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Grafik kreatywny Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Operator Wózka Widłowego

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura