eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy OsieckOperator prasy krawędziowej CNC

Kto szuka:

Praca.pl

Stanowisko:

Operator prasy krawędziowej CNC

Lokalizacja:

Osieck

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Praca zgodnie z dokumentacją techniczną.
  • Obsługa i uruchamianie maszyn CNC, w tym pras krawędziowych.
  • Samodzielne przygotowanie maszyn do pracy.
  • Kontrola i dbałość o jakość wykonywanych komponentów.
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do Twoich umiejętności i doświadczenia.
  • Umowę o pracę, pełen etat.
  • Możliwość długotrwałej współpracy po okresie próbnym.
  • Trzyzmianowy system pracy.
  • Kompleksowe szkolenie BHP oraz wsparcie wdrożeniowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-23

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Produkcja / Przemysł

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...